سال ساخت : 2019

زبان اصلی : ترکی

کانال پخش: شنبه شب ها ساعت 21:30 از کانال STAR ترکیه

تعداد قسمت : 28

ژانر : کمدی, رمانتیک

کارگردان: Barış Erçetin – Cihan Vural

نویسنده: Deniz Dargı – Murat Taşkent

تهیه کننده: O3 Medya

بازیگران: Furkan Palalı, Aslı Beoğlu, Lavinya Ünlüer, Sadi Celil Cengiz, Gonca Sarıyıldız

سریال ترکی ” دروغ شیرین من ” که با امید زیادی پا به عرصه گذاشته بود و استقبالی که انتظارش را داشت مواجه نشد با تصمیم مشترک عوامل شبکه و تهیه کننده سریال در قسمت 28 به پایان رسید. در این سریال آصلی ب اوغلو Aslı Beoğlu و فورکان پالانی Furkan Palalı بازی کرده اند.

دانلود سریال دروغ شیرین من

خلاصه داستان سریال دروغ شیرین من

داستان به ظاهر معصوم نجات و سونا که از دنیاهای متفاوتی هستن که با یک دروغ شروع میشود و به سمت عشق میرود
همه چی با یک دروغ شیرین شروع می‌شود.
نجات در حال زندگی با دخترش کایرا هست. آیلین، مادر کایرا وقتی کایرا بچه بود ترکشون کرده نجات هم برای اینکه دختر کوچکش ناراحت نشه گفته مادرش در آفریقا ماموریت مهمی دارد و سال ها از زبان مادرش برای دخترش نامه مینویسه وقتی تولد 6سالگی کایرا نزدیک میشه نجات میفهمد دخترش انتظار دارد مادرش در تولدش بیاید.
هر چقدر هم نجات تلاش میکند کایرا را از این فکر دور کند دختر کوچولو با هیجان باور دارد مادرش می آید. نجات با بیچارگی سعی میکند با همسرش که چندین ساله حرف نزده ارتباط برقرار کند.

سریال دروغ شیرین من چند قسمت است ؟

سریال دروغ شیرین من در ژانری رمانتیک و کمدی، فیلمبرداری آن به اتمام رسیده است. در این سریال بازیگرانی از جمله آلپ ناوروز در نقش سرهات و جرن ییلماز در نقش زمرد بازی می کنند.

تعداد قسمت های سریال ترکی دروغ شیرین من، 28 قسمت می باشد. دلیل فینال شدن در قسمت 28، ریتینگ پایین سریال می باشد

کرال مووی

آراس بولوت اینملی بازیگر نقش یاماچ کوچووالی در سریال گودال

بیوگرفی سریال گودال (Çukur) و بازیگران

بیژن سیفان بازیگر نقش مهرگان در سریال مانکن

مائده محمدی بازیگر نقش پریماه در سریال مانکن

گلبرگ طهران‌ زاد بازیگر نقش فرانک در سریال مانکن

بهزاد خلج بازیگر نقش خلج در سریال مانکن

علی فرهنگی ازیگر نقش سیروان در سریال مانکن

سریال ,دروغ ,شیرین ,نجات ,قسمت ,کایرا ,دروغ شیرین ,سریال دروغ ,شیرین من ,در نقش ,مادرش در

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دهکده زیرنویس فارسی مدیتیشن عرفان کهن سریال,اهنگ,خبر,فیلم cinema-center دانلود رایگان مووی کوما دانلود رایگان فیلم و سریال با دوبله فارسی رکوع چگونه باشد بهتر است زمستون Turkor | اخبار داغ سینمای ترکیه و کره جنوبی hamechidan113